Hakkımızda

 
PeopleSay, dijital tüketicinin alışveriş yolculuğunu mükemmelleştirmek amacıyla kurulmuş bir Startup'tır. Online alışveriş deneyimlerini e-ticaret sitelerinde birer yorum olarak paylaşan kullanıcılarla, bu deneyimleri öğrenmeye ihtiyaç duyan tüketicileri bir araya getirir ve e-ticaret sitesi seçimlerini daha iyi yapmalarına yardımcı olarak deneyimsel bir fayda oluşturmaya odaklanır. PeopleSay logosu gördüğünüz Web Siteleri'ndeki kişiler, yorumlar ve deneyimler gerçektir ve hiç bir manüpülasyona imkan vermeden, olduğu gibi ilgili e-ticaret sitesine aktarılmıştır.
 
Yani online tüketiciler arasında görünmeyen güven bağı ve deneyim paylaşımının adı PeopleSay 'dir
 
Bizim gibi her tüketicinin alışveriş öncesinde yaşadığı güven kaosunun önüne geçmek ve güvenilir online mağazaları belirleyebilmenin yolunun bu e-ticaret sitesinden alışveriş yapmış tüketicilerin yorumları olduğuna inanıyoruz. PeopleSay sayesinde bir yandan tüketiciler için online alışveriş deneyimine katıkı sunarken bir yandanda işini özenle yapan online markalarla bunu yapamayanları birbirinden ayırmış oluyoruz.
 
PeopleSay; geliştirdiği yapay zeka teknolojisi ve doğru algoritmasıpazar yerlerindeki ve diğer platformlardaki gerçek kullanıcı yorumlarını olduğu gibi indexler ve bu firmaların kendi markalarına ait e-ticaret sitelerine aktarır. E-ticaret sitesinde PeopleSay kullanımı site ziyaretçilerinizin mevcut mutlu müşterilerle deneyim alışverişini arttır. Ve böylelikle tüketicilerin satın alma kararlarını daha kolay, daha hızlı , şeffaf ve bilinçli vermesini sağlar.
 
PeopleSay ile pasif kullanıcılar sitenize gelip yorumlarınızı okuduğunda güven kazanan müşteriler haline dönüşerek websiteniz daha ilgi çekici hale gelerek web site dönüşümlerinizi hızlanır. Buna bağlı olarak geliriniz artarak reklam performansınızı da güçlendirmenize olanak tanır.
 
Biz PeopleSay olarak Deneyim'in gücüne inanıyor, e-ticaret ve marketing sektörlerindeki 15 yıllık bilgi birikimimizi hem son kullanıların hem de e-ticaret firmalarının faydası için kullanıyoruz. Varmak istediğimiz nokta ise; dünyadaki tüm ürünlere yapılmış tüm yorumları PeopleSay aracılığıyla tüketicilere tam da ihtiyaç duydukları anda sunabilmek ve güven içerisinde alışveriş yapabilmelerini sağlamaktır. Bu yolda bize güvenen ve destek olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz. 
 
 
 
peoplesay-logo
 
 
 
 
 
 
 
 
whatsappdestek